Mo i Rana - Norway

Lokalisert i Nord-Norge

Vi er lokalisert i Mo i Rana. Vi er en stor og viktig organisasjon i vårt lokalsamfunn.

+47 75 13 54 00
elektro@miras.no, hydraulikk@miras.no, Solutions@miras.no fabrikasjon@miras.no, surface@miras.no
Kontaktliste (PDF)

Besøksadresse:
Verkstedsløypa 22 (Miras Elektro). Verkstedsløypa 18 (Miras Hydraulikk). Verkstedsløypa 15 (Miras Solutions)
co/Mo Industripark
8601 MO I RANA

Fakturaadresse:
Fortrinnsvis i EHF-format. Hvis ikke, vennligst send e-postvedlegg som PDF til: faktura.rana@miras.no

Postadresse til Miras Solutions, Miras Elektro & Miras Hydraulikk: Postboks 500 8601 MO I RANA
Administrasjon
Trond Soltvedt

Chairman of the board / CEO
trond.soltvedt@miras.no
Mob: +47 920 85 395

Frode Rognan

Economy Manager
frode.rognan@miras.no
Mob: +47 916 25 032

Kenneth Storheil

QHSE Manager
kenneth.storheil@miras.no
Mob: +47 93 45 37 94

Miras Elektro AS
Bjørn Nilssen

Department Manager
bjorn.nilssen@miras.no
Kontor: +47 46 66 46 59

Ståle Strandjord

Supervisor / Technical
sstrandjord@miras.no
Mob: +47 40 41 95 78

Kato Osmo

Project Manager
kato.osmo@miras.no
Mob: +47 90 79 33 35

Jostein Nyland

Supervisor
jostein.nyland@miras.no
Mob: +47 90 91 16 04

Miras Hydraulikk AS
Bjør-Einar Nesengmo

Department Manager
bjorn.nesengmo@miras.no
Mob: +47 952 08 129

Tommy Skarheim

Hydraulics Engineer
tommy.skarheim@miras.no
Mob: +47 901 18 134

Ketil Tuven

Supervisor Hydraulics
ketil.tuven@miras.no
Mob: +47 45602633

Per Gunnar Isaksen

Supervisor Industrial Piping
per.gunnar.isaksen@miras.no

Miras Solutions AS, Fabrikasjon
Kenneth Engesbakk

Department Manager
kenneth.engesbakk@miras.no
Mob: +47 990 22 588

Miras Solutions AS, Surface
Tom Rune Helland

Department Manager
tom.rune.helland@miras.no
Mob: +47 479 79 130

Lokalisert i Nord-Norge

Vi er lokalisert i Mo i Rana. Vi er en stor og viktig organisasjon i vårt lokalsamfunn.


Besøksadresse:
Verkstedsløypa 22 (Miras Elektro). Verkstedsløypa 18 (Miras Hydraulikk). Verkstedsløypa 15 (Miras Solutions)
co/Mo Industripark
8601 MO I RANA

Fakturaadresse:
Fortrinnsvis i EHF-format. Hvis ikke, vennligst send e-postvedlegg som PDF til: faktura.rana@miras.no

Åpne lokasjon i Google Maps

Postadresse til Miras Solutions, Miras Elektro & Miras Hydraulikk:
Postboks 500
8601 MO I RANA

E: elektro@miras.no, hydraulikk@miras.no, Solutions@miras.no fabrikasjon@miras.no, surface@miras.no
T: +47 75 13 54 00